Lajme

Zafir Berisha feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

Anëtari i kryesisë së NISMA’s Socialdemokrate, Zafir Berisha, sot e ka festuar ditëlindjen, raporton Korrespodenti.

“Pas nje dite te lodheshme duke u pregadite per betejen politike te 14 shkurtit, Kushtrimi, Erjona dhe Kremtimi qenkan kujdesur për ditëlindjen time!”, ka shkruar Berisha në profilin e tij në facebook.

Zafir Berisha u lind më 16 janar 1968 në fshatin Kushtrim (Billushë) të Prizrenit.

Ai sot ka mbushur 53 vjet. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?