Lajme

Xhavit Haliti rrënqethet nga ky interpretim i vajzës së dëshmorit

Xhavit Haliti nënkryetari i PDK-së dhe ish-nënkryetari i Kuvendit të Kosovës u befasua në emisionin “Kojshia Show” nga interpretimi i vajzës së dëshmorit, Xhavit Kozhani, raporton Korrespodenti.

Ndiqeni minutën e 28:00 për ta shihkur këtë interpretim rrënqethës:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?