Lajme

Vlora Çitaku ‘shpërthen’ në lot gjatë emisionit, flet për humbjen e personit të dashur në jetën e saj

Vlora Çitaku ishte sot e ftuar në emisionin e ri në T7, “Kendiv”. Ajo shpalosi shumëçka nga jeta e saj private dhe profesionale, duke treguar për momentet e lumtura dhe ato të vështira.

Duke folur për këto të fundit, ajo nuk i mbajti lotët gjersa foli në detaje për humbjen e personit të dashur në jetën e saj. “Ishte shumë i rëndësishëm për mua, kishim një lidhje shumë të afërt dhe të veçantë”, tha ajo pos tjerash. Për të kuptuar se për kë bëhet fjalë, mund ta shikoni videon më poshtë.