Lajme

Vjen reagimi i Fisnik Ismailit pasi që Kurti u bë Kryeministër

Ish-deputeti nga radhët LVV-së dhe PSD-së, Fisnik Ismaili përmes një statusi në Facebook ka kritikuar fjalimet e deputetëve të opozitës.

Ismaili po ashtu ka pretenduar se këtë mandat, Kuvendi do ta ketë shikueshmërin më të ulët ndonjëherë.

Për më shumë lexojeni postimin e plotë:

Allahile a pritët sot fjalime t’mençme n’Kuvend pa neve, a? Harrone. Henez keni me e pa kush e ka ba interesant atyhen.

Këtë mandat TV Kuvendi ka me e pasë shikueshmërinë ma të ulët najherë. Uroj me e pasë produktivitetin ma të naltë. Për hajër.