Lajme

Vjehrri dhe burri e bëjnë gruan për spital

Gjatë ditës së djeshme në Prizren është raportuar për dhunë në familje.

Pas kësaj, janë arrestuar dy meshkujë (babë e djalë), pasi të njëjtit kanë ushtruar dhunë fizike ndaj viktimes femer kosovare, e njëjta ka pranuar tretman mjeksor në Spitalin e Prizrenit. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

LEXO EDHE:  Vrasja në Malishevë, ky dyshohet të jetë motivi që çoi në tragjedi