Lajme

Vjedhje si në filma në Londër, ngjarja filmohet nga shqiptarët

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në një argjendari në Londër, ku hajnat shkojnë me motoçikleta dhe të ar.matosur.

Njëri nga grabitësit madje shihet me një thikë të gjatë në dorë derisa hyn tek Argjentaria “Amir” në rrugën “Kilburn” Londër dhe tenton t’i sulmojë kalimtarët e rastit.

E gjithë ngjarja është filmuar nga disa shqiptarë që jetojnë në kryeqytetin anglez.

Më poshtë mund t’i shihni videot ekskluzive të grabitjes.

Videon mund ta shikoni duke klikuar KËTU.