Lajme

Video/ Kris stupci në Llap: Rrahje masive në Podujevë!

Një rrahje masive ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të Podujevës.

Rrahja në fjalë ndodhi në mes disa personave, teksa u nevojit edhe ndërhyrja e Policisë së Kosovës.

Në një video të dërguar në Indeksonline shihet edhe momenti kur pjesëtarët e policisë arrestojnë dhe largojnë nga vendi i ngjarjes persona të dyshuar lidhur me këtë rast.

Ngjarja ndodhi rreth orës 21:00, teksa në detaje me rastin po merren organet kompetente.

LEXO EDHE:  “Kurti e ka shtëpinë në flakë”, Hovenier kritika të ashpra për kryeministrin, këto janë dy kërkesat për të