Lajme

Vetëplagoset një person në Pejë

Një person është vetëplagosur mbrëmë në dorë, teksa po pastronte armën e tij.

Sipas policisë, fillimisht i dyshuari ka marrë tretman mjekësor, për t’u dërguar më pas në stacion, ku është intervistuar.

“Në shtëpinë e të dyshuarit janë konfiskuar tri revole dy prej tyre ishin pa leje, tre fishekë dhe një gëzhojë” thuhet në njoftimin e policisë.