Lajme

Vetaksident i tmerrshëm në Zhur të Prizrenit, vetura përfundon në oborrin e një shtëpie – FOTO

Numri i madh i aksidenteve në trafik po vazhdon të jetë shqetësues. Çdo ditë raportohet për aksidente të shumta në komunikacion dhe në të shumtën e rasteve shkaktohen si pasojë e pakujdesisë së shoferëve gjatë vozitjes, duke rrezikuar kështu jetën e tyre dhe të pjesëmarrësve tjerë në trafik, raporton Gazeta Sinjali.

Një vetaksident i rëndë ka ndodhur sot në Zhur të Prizrenit, ku një veturë dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugës.

Sipas pamjeve të publikuara nga mediat lokale, vetura ka përfunduar në oborrin e një shtëpie.

LEXO EDHE:  E dhimbshme: Shkoi në mal për të marrë dru, 71-vjeçari nga familja Zekaj në Pejë vdes pasi preu këmbën me sharrë