Lajme

Vetaksident në Prishtinë, vetura përfundon brenda në një lokal

Një vetaksident ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet.

Nga ky vetaksident një veturë ka përfunduar brenda një lokali në rrugën “UÇK” tek Qafa në Prishtinë, njofton Klan Kosova

Klan Kosova mëson nga vendi i ngjarjes se një person është marrë me autoambulancë për t’u dërguar për tretman mjekësor.

Klani ka provuar të kontaktojë Policinë e Kosovës por të njëjtit kanë qenë të pa qasshëm në telefon, teksa në pamjet e siguruara në vendin e ngjarjes shihen policia dhe zjarrfikësit.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?