Lajme

Veseli: Zemrat dhe mendjet tona janë me familjen Ismaili

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka shprehur ngushëllime pas vdekjes së futbollistes zë Zvicrës me prejardhje shqiptare, Floriana Ismaili.

“Zemrat dhe mendjet tona janë me familjen Ismaili, që humbi vajzën Florianën. Ngushëllime familjes, të gjithë miqve dhe sportdashësve”.