Lajme

Veseli: Kur bëhet bashkë Drenica fiton gjithmonë Partia Demokratike e Kosovës

I nominuari për kryeministër të Kosovës nga radhët e PDK’së, Kadri Veseli, gjatë ditës së sotme vazhdoi fushatën elektorale në qytetin e Drenasit.

Përmes një statusi në faqën e tij ën facebook, Veseli ka thënë se kur bëhet bashkë Drenica fiton gjithmonë Partia Demokratike e Kosovës.

Statusi i plotë i Veseli:

Kur bëhet bashkë Drenica fiton gjithmonë Partia Demokratike e Kosovës. E kur fiton Partia Demokratike e Kosovës fiton gjithmonë KOSOVA.

Falemnderit Drenas për këtë pritje madhështore!

Më 6 tetor duhet të fitojë koalicioni i shpresës i udhëhequr nga PDK-ja në partneritet me Amerikën, jo koalicioni i izolimit dhe korrupsionit i partive tjera.

Vetëm një Qeveri e udhëhequr nga ne mund të ndërtojë një të ardhme më të mirë!

Votoni për Partinë Demokratike të Kosovës dhe numrin 112! #PDK112


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?