Lajme

Vëllau rrahë motrën

Një person raportohet se ka sulmuar mbrëmë fizikisht motrën e tij dhe është arratisur.

Sipas policisë, viktimës i është dhuruar tretman mjekësor, teksa i dyshuari nuk është hasur.

Rasti është duke u hetuar.

Suhodoll 22.01.2022 – 19:30. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar e ka sulmuar fizikisht motrën e tij, viktimën femër kosovare. Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari nuk është hasur nga policia. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet” thuhet në raportin e policisë.