Lajme

Vdes tragjikisht një 80-vjeçar

Një 80 vjeçar në Vlorë ka humbur jetën pasi u rrëzua në një pus. Bëhet e ditur se ngjarja e rëndë ndodhi ditën e sotme rreth orës 17:00, në fshatin Nartë. Pusi ku u rrëzua i moshuari me inicialet K.K.. ndodhej në oborrin e banesës së tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?