Lajme

Vdes një person në Skenderaj

Një person është raportuar si i vdekur dje në Skenderaj, ku policia dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion.

LEXO EDHE:  Vuçiq deklarohet pas takimit me përfaqësuesit e QUINT-it, tregon çka foli me ta