Lajme

Vdes edhe një person nga koronavirusi në Kosovë, viktima e 8 brenda 24 orëve

Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë edhe një person nga Klina i cili ishte i prekur me Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari, Zenun Elezaj përmes një njoftimi në Facebook.

Viktima është Mirosh Grabanica nga fshati Shtupel.

Postimi i plotë:

Telegram Ngushëllimi

Me dhembje të madhe e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëvendësit tonë, Mirosh Grabanica nga fshati Shtupel, i cili ishte i diagnostikuar me virusin COVID-19.

Në emër të Komunës së Klinës dhe në emër timin, i shpreh ngushëllime të sinqerta familjes Grabanica, të afërmve, miqve dhe të gjithë atyre që e kanë njohur./Insajderi.org

LEXO EDHE:  Hajnat hyjnë në ahur pas mesnate dhe vjedhin lopë në vlerë 5 mijë euro