Lajme

Valon Grabovci merr mbështetje në Skenderaj

Kandidati i PDK-së për deputet, Valon Grabovci, ka takuar sot simpatizantë të partisë në Skenderaj.

Grabovci, përmes një statusi në facebook, i ka falenderuar ata për përkrahjen që po i dhajnë PDK’së dhe dhe atij nëgarën për deputet.

Statusi i plotë i Valon Grabovcit:

Me disa miq në Skenderaj për ti falenderuar për përkrahjen që po i japin Partisë Demokratike të Kosovës dhe mua si kandidat, poashtu i sigurova se do të jem zëri i tyre në Kuvendin e Kosovës!

#PDK134
#ValonGrabovci49


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?