Lajme

Trondit opinionin Jofiel Koco: Njerëzimi nuk ka nevojë më për ushqim prandaj po zhduket – ja me çfarë do ushqehemi!

Në emisionin Kojshia Show protagonist i kësaj jave ishte Aterologu dhe Numerologu i njohur shqiptar Jofiel Koco.

Ai foli gjerë e gjatë për të ardhmen e njerëzimit dhe teoritë konspirative.

Koco zbuloi se njerëzimi më nuk do të ketë nevojë për ushqim.

Ndiqeni minutën e 27:00 të emisionit për ta kuptuar se me çfarë do ushqehemi në të ardhmen.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje