Lajme

Tragjike: I riu humb jetën në Liqenin e Radoniqit

Azgon Selmanaj nga fshati Rastovicë e Deçanit ka humbur jetën tragjikisht gjatë ditës së djeshme në liqenin e Radoniqit.

Kjo u bë e ditur nga deputeti i Kuvendit të Kosovës, Rasim Selmanaj i cili u shprehi ngushëllime familjarëve dhe atyre që e njohën Azgonin.

Postimi i Selmanajt në faceboo:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?