FunLajme

Tragji-komike: E gjuajtën me vezë, shoferi i kamionit ndalon në rrugë dhe do t’i rrah fëmijët(VIDEO)

Një shofer duket se është nervozuar pasi kamioni i cili ishte duke vozituar u gjuajt me vezë nga disa fëmijë.

Pas këtij veprimi, shoferi ka ndaluar kamionin dhe ka dalur që t’i rrahë fëmijët.

Një lexues ka dërguar pamje në “Jepi zë” nga vendi i ngjarjes, ku shoferi shihet i nervozuar.

Ndryshe sonte festohet 31 tetori që njihet si “Nata e Shtrigave” ku simbolikë e kësaj feste është hedhja me vezë.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje