Lajme

Theret me thikë një 16-vjeçar

Një 16-vjeçar me inicialet R.T., është therur me thikë gjatë ditës së sotme në Pogradec.

Policia ka bërë të ditur se ngjarja ka filluar pas një konflikti mes viktimës dhe të dyshuarit me inicialet L. S., 16 vjeçar, i cili është arrestuar.

I lënduari është dërguar për trajtim në Spitalin e Pogradecit. /GazetaSinjali/


SHIKO VIDEON