Lajme

Thaçi viziton prindërit e heroit Rasim Kiqina

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, njoftoi sot se ka vizituar prindërit e dëshmorit Rasim Kiqina në Baicë të Skenderajt.

Thaci në një postim në Facebook, postoi një fotografi bashkë me prindërit e heroit, ndërsa sipër fotogravisë shkroi: Sonte, në Baicë, me prindërit e bashkëluftëtarit, heroit Rasim Kiçina. HTH.

Ndryshe, javën e kaluar u publikua një aktakuzë ndaj presidentit Thaci dhe kreut të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, që thuhet të jetë e përgaditur nga Prokurori Special i Dhomave të Specializuara./Objektiv/

Sonte, në Baicë, me prindërit e bashkëluftëtarit, heroit Rasim Kiçina. HTH

Julkaissut Hashim Thaçi Keskiviikkona 1. heinäkuuta 2020

LEXO EDHE:  Përleshje në mes familjarëve për pronë, arrestohen tre persona