E martë, 26 Maj, 2020
Lajme

Thaçi drekon me bashkëluftëtarët në Drenicë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, një pjesë të ditës së sotme e ka kaluar me disa nga bashkëluftëtarët e tij në vendlindje.“Një pjesë të ditës së sotme e kalova me bashkëluftëtarë të mi në Runik të Drenicës. Janë gjithmonë kënaqësi takimet e përbashkëta”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

Në fotografi shihen edhe deputetja Ganimete Musliu dhe ish-kryetari i Skënderajt, Sami Lushtaku.LEXO EDHE:
Diku në Kosovë ‘shpërthen’ një dasmë pas heqjes së kufizimeve të pandemisë