Lajme

Tensionohet situata, molotov ndaj Kryeministrisë

Protestuesit kanë hedhur bomba molotov ndaj Kryeministrisë.

Menjëherë pasi u grumbulluan përpara godinës, ata nisën ta godisnin me bojë e shashka dhe pasi hoqën gardhin rrethues, protestuesit nisën sulmin me bomba molotov.

Nga flakët është përfshirë edhe hyrja e Kryesisë së Kuvendit./tch/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?