Lajme

Takim mobilizues me nëndeget Bresanë dhe Kuk në mbështetje të kandidatit Ilir Kurtishi

Sot është mbajtur një takim mobilizues me nëndeget Bresanë dhe Kuk, prezent në këtë takim ishte edhe kandidati për deputet në Kuvendin e Republikës së Kosovës nga Dega e Dragashit Dr.Ilir Kurtishi.

Lajmi është bërë i ditur në faqën e PDK’së – Dega në Dragash.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?