Lajme

Sulmohen zyrtarët policorë në Kosovë

Një i mitur ka penguar dhe sulmuar zyrtarët policorë derisa ata ishin duke kryer detyrën, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur dje në Vushtrri rreth orës 12:15.

I dyshuari është arrestuar dhe pastaj është intervistuar nga prokurori.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?