Lajme

Sulmohen zyrat e Bashkimit Europian

Zyrat e Bashkimit Europian janë sulmuar sot nga protestuesit kundër masave anti-Covid.

Se janë sulmuar edhe zyrat e Bashkimit Europian ka bërë të ditur edhe Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Europian për Çështje Politike dhe të Sigurisë, Joseph Borrell, shkruan lajmi.net.

Ai ka thënë se i dënon sulmet, dhunën dhe shkatërrimin gjatë protestës së sotme.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje