Lajme

Sulmohet me gur njësia e Policisë së Kosovës

Një person i komunitetit serb është arrestuar në Zubin Potok, pasi që i njëjti ka kaluar ilegalisht kufirin.

Sipas Policisë, disa persona pastaj duke e bllokuar rrugën, kanë sulmuar me gur zyrtarët policorë, ku njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor

LEXO EDHE:  Serwer: Për situatën në veri, ShBA po mbështet 100% Beogradin