Lajme

Stuhi me breshër e erë të fuqishme në Prishtinë

Para pak minutave ka filluar një stuhi e fuqishme në Prishtinë e përcjellë me shi e breshër të rrëmbyeshëm dhe erë të fortë.

Pjesa e parë e ditës u karakterizua me vapë të madhe.

Stuhia ishte paralajmëruar para pak orësh edhe nga faqja MeteoBallkan raporton Gazeta Express.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje