Lajme

Specialja ftes edhe për ish-komadantin e UÇK-së, reagon Haradinaj

Kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj ka reaguar pas ftesës që mori nga Specialja, Agim Ceku, raporton Gazeta Express.

Haradinaj në Facebook ka thënë se Ceku është një nga kontribuesit e mëndhenj të luftës dhe ndërtimit të paqes.

Ish’kryeministri tha se ai do të kalojë edhe këtë sfidë, faqebardhë.

Gjeneral Agim Çeku është prej kontribuesve të mëdhenj të luftës dhe ndërtimit të paqes. Ai do ta kalojë edhe këtë sfidë. Faqebardhë! RH

Julkaissut Ramush Haradinaj Torstaina 3. syyskuuta 2020

LEXO EDHE:  Momenti kur sulmuesit serbë ikin maleve nga autoritetet e Kosovës