Lajme

Sot u shëruan edhe tre persona në komunën e cila dikur ishte vatër e coronavirusit

Sot në Kosovë u shëruan 22 persona nga koronavirusi, ku 3 prej tyre janë nga Komuna e Ferizajt.

Lajmi u bë i ditur nga një postimi i faqes zyrtare të kësaj komune, ku vetëm 15 raste janë aktive.

“3 ferizajas të shëruar nga COVID-19 e zero raste të reja, që çon në 117 numrin e të shëruarve dhe 15 raste aktive.Shërim të shpejt të infektuarve tjerë🙏🏻
#Mbanidistancën
“, thuhet në postimin e tyre./