Lajme

Sonte 39 të shëruar nga Covid-19

Instituti i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPKP, bënë të ditur se sonte janë shëruar 39 persona nga koronavirusi.

Sipas IKSHPK-së, që nga përhapja e pandemisë në Kosovë e deri më tani, numri i përgjithshëm i të shëruarve është gjithsej 1.108 raste.

Njoftimi i plotë:

TRIDHJETË E NËNTË TË SHËRUAR DHE PESËDHJETË E DY RASTE ME COVID-19!Sot më 23 qershor 2020, në Laboratorin e…

Julkaissut Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës Tiistaina 23. kesäkuuta 2020