Lajme

Skandal: Vëllai e rrah të vëllain me mjete të forta druri

Një rast i rëndë i dhunës familjare është raportuar të ketë ndodhur dje në Prishtinë.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht me mjet të fortë druri vëllain e tij mashkull kosovar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje (gazeta metro)


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?