Lajme

Skandal: Sulmohen me thikë të miturat në Gjakovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë sulmuar me thikë të miturat nga Gjakova, nga një i mitur tjetër.

“Viktimat femra kosovare, të mitura, kanë informuar se janë sulmuar me thikë nga i dyshuari mashkull kosovar i mitur”, njoftoj policia.

Sipas policisë nuk ka të lënduar, dhe i dyshuari është liruar.

“Nuk raportohet për të lënduar. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?