Lajme

SKANDAL: I riu nga Shqipëria ofendon rëndë kosovarët: Janë pa fe e pa besë, do t’i vras si serbi

Një video që po qarkullon në rrjetin social tik tok tregon një të ri nga Shqipëria që shfaq urrejtjen e tij për kosovarët.

Ai i quan shqiptarët nga Kosova njerëz pa fe e pa besë, e madje kalon edhe në kërcënime duke thënë “do ti vras si serbi”.

“Unë nuk i du kosovarët, si serbi do të bëhem, pushën në krah dhe do ti vras”, dëgjohet duke thënë ai.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje