Lajme

SKANDAL: Dy djemtë rrahin nënën e tyre

Një grua ka raportuar dy djemtë e saj në Polici pasi të njëjtit kanë ushtruar dhunë në vazhdimësi.

Rasti ka ndodhur në Obiliq, ku me vendim të prokurorit rasti po hetohet në procedurë të rregulltë.

Njoftimi i Policisë:

Obiliq, 17.10.2021-15:40. Viktima femër kosovare ka raportuar se , djemtë saj, dy të dyshuarit meshkuj kosovarë në vazhdimësi shkaktojnë dhunë fizike dhe psikike në familje. Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje