Lajme

Sindikata njofton se edhe një punëtor i KEK’ut vdiq nga COVID-19

Sindikata e KEK-ut ka njoftuar se një punëtor i kësaj kompanie ka vdekur si pasojë e Koronavirusit.

“Të ndëruar kolegë ju njoftojmë se ndërrojë jetë Nuha Grajçevci (63 vjeçar) punëtorë i KEK -ut, i cili ishte prekur nga virusi COVID-19. Ngushëllime familjes, kolegëve, miqëve dhe të gjithë atyre që e kishin njohur”, thuhet në njoftim.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?