Lajme

Sigurohet “armëpushim” midis familjeve Mehmeti e Rafuna

Në kryeqytet ende është kryetemë rasti i rëndë që ndodhi dje, kur në një përleshje të armatosur midis dy familjeve, mbetën nga një i vrarë në secilën anë.

Dikush e ka angazhuar një burrë që të arrij një ujdi midis familjeve për të hequr dorë nga hakmarrja, njofton Klan Kosova.

Pamjet e kronikës janë të rënda për fëmijët dhe personat me shëndet të lig.

Më poshtë mund t’i shikoni dy video nga vendi i ngjarjes:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?