Lajme

Si në skena filmi? Policia nxjerr armët në mes të qytetit dhe arreston aktorin e njohur

Gjatë ditës së sotme, qytetarët e Beratit ishin frikësuar gjatë një “aksioni” të policisë, shkruan Gazeta Sinjali.

Këto skena kur policia nxori armën gjatë ndjekjes së një shtetasi, siç duket ka qenë vetëm një skenë xhirimi e një filmi turk që ka lënë për pak minuta qytetarët e Beratit të shtangur.

Skena me makinat e policisë ka bërë që të gjithë të habiteshin kur policët nxorën armët për të bërë arrestimin e personit që po ndiqnin.

Videon mund ta shihni KËTU


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?