Lajme

Detaje të reja, si dhe pse ndodhi rrahja e tri vajzave në Prishtinë!!

Sot në Prishtinë te rruga “Ahmet Krasniqi” tri vajza u rrahën nga një person.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale, shihet personi që i sulmon tri vajzat nga Shqipëria, që me profesion janë masazherka me një mjet në dorë.

Indeksonline në lidhje me këtë rast ka kontaktuar Zëdhënësen e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rasti ka ndodhur dje rreth orës 18:00, në rrugën “Ahmet Krasniqi” në Prishtinë. Lidhur me këtë rast i cili është cilësuar, Lëndim trupor, hetuesit policor të stacionit qendra kanë identifikuar personin e dyshuar. I njëjti është në kërkim nga ana e policisë”, u shprehë ajo.

Indeksonline tutje mëson se personi që sulmoi vazjat është me inicialet L.V(emër i njohur për redaksinë).


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?