Lajme

Shqiptari grabit prostitutën në Gjermani

Një 34-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia e Gjermanisë, pasi grabiti një punonjëse seksi 21-vjeçare pasi kreu marrëdhënie seksuale me të.

Mes 21-vjeçares dhe 34-vjeçarit duket se rreth orës 04:40 ka pasur mosmarrëveshje, gjatë të cilave mësohet se e ka sulmuar atë dhe i ka vjedhur nga një dollap 130 euro.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:40 në një ndërtesë në Leonhardstrasse, raportojnë mediat e huaja, transmeton Sinjali.