Lajme

Shpend Ahmeti: Gabim i madh nënçmimi që po i bëjmë PDK’së

I futar në emisionin në emisionin Pressing të televizionit T7, Shpend Ahmeti foli për fushatën zgjedhore dhe për zgjedhjet e Tetorit. Duke folur për PDK-në, ai tha se jemi duke e nënçmuar shumë duke i vendosur në vendin e katërt, gjë që mund të mos ndodhë, raporton Korrespodenti.

Ndryshe Ahmeti, foli edhe për pritshmëritë e koalicionit AAK-PSD.

Ai ndër të tjera tha se se LDK, PDK, Vetëvendosje, AAK-PSD sillen rreth 20 deri 25% të elektoratit dhe se krejt rritjet a po humbjet e elektoratit, varën nga puna që do të bëhet në terren. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?