Lajme

Shokon Jofiel Koco: Vatikani fsheh dokumentet që Jezu Krishti është djal i një Alieni! Ja pse e fsheh!

Në emisionin Kojshia Show protagonist i kësaj jave ishte Aterologu dhe Numerologu i njohur shqiptar Jofiel Koco.

Jofieli dha një deklaratë tronditëse duke thëne se Jezu Krishti është djali i Marias dhe një Alieni, dhe duke pohuar se edhe vete Vatikani e di këtë, por sipas tij, po e fsheh.

Ndiqeni minutën e 43:00 të emisionit për ta parë këtë moment!


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje