Lajme

Shokohet Komandanti i Koshares nga ky rrëfim rrëqethës i Babait te Dëshmorit të parë në Betejën e Koshares

Komandanti i Koshares dhe njëherit Komandanti i Forcave tokësore në FSK, Fadil Hadergjonaj është shokuar nga rrëfimi i babati të dëshmorit Rifat Qela, bacës Sokol Qela.

Ja çfarë i rrëfen Sokol Qela për djalin e tij dëshmor.

Ndiqeni minutën e 31:00 të emisionit!


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?