Lajme

Shefqet Krasniqi ia heq unazën e martesës moderatorit dhe ndërpret emisionin – Ja arsyeja!

Hoxhë Shefqet Krasniqi ishte mysafir këtë javë në emisionin Kojshia Show që shfaqet çdo të diel në RTK, përcjell Korrespodenti.

Shefqet Krasniqi, me të hyrë në emision, ndërpret emisionin dhe i heq Unazën e Martesës Moderatorit.

Shokohet moderatori nga ky veprim i hoxhës!

Ndiqeni minutën e parë të emisionit për ta parë këtë moment! /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?