Lajme

Shala: Përkrahja për PDK’në si kjo në Gllanasellë, është dëshmia më e mirë se tek qytetarët po rritet shpresa

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Ferat Shala, ka zvilluar një takim mbresëlënës me anëtarë dhe simpatizantë të shumtë të Partisë Demokratike të Kosovës në Gllanasellë, raporton Korrespodenti.

Ai përmes një postimi në faqen e tij në facebook, ka thënë se Përkrahja për PDK-në si kjo në Gllanasellë, është dëshmia më e mirë se tek qytetarët po rritet shpresa .

Postimi i plotë i Shalës:

Gllanasella heroike edhe sonte bëri dëshmi se qëndron e bashkuar fort dhe përjetësisht me Partinë Demokratike të Kosovës.

Përkrahja qytetare për PDK-në si kjo e sontma në Gllanasellë, është dëshmia më e mirë se tek qytetarët po rritet shpresa dhe besimi se pas 14 shkurtit do të fillojë #Rimëkëmbja e vednit tonë, pas krizës së madhe 14-mujore, të cilën e shkaktuan dy qeveritë e dështuara, Kurti dhe Hoti.

#PDK134 #FeratShala14 #Rimëkëmbje


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?