Lajme

Shaip Kameri: Vuçiqi e Serbia nuk i kanë rendet me ba luftë me Kosovën, ja pse!

Deputeti shqiptar në Parlamentin e Serbisë Shaip Kamberi, ishte mysafir në emisionin Kojshia Show, e bashk me të ishte edhe nëna e dëshmorit, Smajl Ahmeti.

Shaip Kamberi deputeti në Kuvendin e Serbisë që po e bënë krenar çdo shqiptar me fjalimet e tij, ka dhënë deklarata të forta në emisionin Kojshia Show.

Ai tha se Vuçiqi dhe Serbia nuk i kanë rendet për luftë me Kosovën e NATO’n.

Ndiqeni minutën e 12:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?