Lajme

Selim Pacolli: Presidenti Erdogan na befasoi të gjithëve kur erdhi ne Hotelin tonë, ja çfarë bëri

Këtë të diel, mysafirë në emisionin shumë të shikuar në vend “Kojshia Show”, i cili transmetohet në RTK, i ftuar ishte Selim Pacolli, nënkryetar i Komunës së Prishtinës, dhe njëherit vëllai i biznesmenit, humanistit e politikanit, Behgjet Pacolli, shkruan Korrespodenti.

Ashtu si në emisionet e kaluara, edhe në këtë emision kishte shumë të papritura për publikun.

Nënkryetari i Komunës së Prishtinës ka folur në emision edhe për vizitat e liderëve botërorë që i bënë Hotelit të tyre “Swiss” në Prishtinë.

Pacolli zbuloi një moment mjaft interesant me presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdogan në Hotelin e tij.

Ndiqeni minutën e 13:00 për ta parë këtë moment tejet emocionues. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?