Lajme

Selim Pacolli: Hyrja në Prishtine do jetë me pagesë, ja kur do fillojë të aplikohet

Këtë të diel, mysafirë në emisionin shumë të shikuar në vend “Kojshia Show”, i cili transmetohet në RTK, i ftuar ishte Selim Pacolli, nënkryetar i Komunës së Prishtinës, dhe njëherit vëllai i biznesmenit, humanistit e politikanit, Behgjet Pacolli, shkruan Korrespodenti.

Në këtë emision, ai foli edhe për taksën prej 10 euro të përmenduar muaj më parë nga Komuna e Prishtinës.

Për të kuptuar se a do të ketë taksë dhe kur do të fillojë të aplikohet, ndiqeni në minutën e 04:00 se çfarë thotë nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Selim Pacolli. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?