Lajme

Sali Berisha befason të gjithë kur deklaron live në emision se sa para i ka ne bankë

Ish-kryeministri dhe ish-presidenti Shqipërisë, Sali Berisha ishte mysafir në emisionin e tij të preferuar nga Kosova në Kojshia Show.

Ish-kryeministri i Shqipërisë nuk ka hezituar të flasë edhe për pasurinë e tij dhe paratë që ka mbledhur ne Bank, madje duke treguar edhe shumën e parave që ka në bankë.

Ndiqeni minutën e 13:40 të emisionit për më shumë! /Korrespodenti